Diskuze k článku
-
6074 dní zpátky | Odpovědět
Boudíku, kdy bude prosimtě ten novej AP WEB????????? DIK :)
-
6426 dní zpátky | Odpovědět
Proč se u Montyho píše pozice v AP: Uživatel?
-
změněno: 6426 dní zpátky | Odpovědět
bouba je houba
-
6426 dní zpátky | Odpovědět
bouda je hrouda
-
-
6437 dní zpátky | Odpovědět
Je to nejhezčí kluk na čemkoli...
-
6437 dní zpátky | Odpovědět
Hrůzně buní...
-
6442 dní zpátky | Odpovědět
SBB = Systém Blba Boudy
-
6442 dní zpátky | Odpovědět
asdasdasd