oficiální webová stránka Atomyk Piktures, nezávislá filmová společnost

Skocit na obsah
Co znamená zkratka AP?   Amatérské Porno
-
Anketa na ulici

Horký letní den. Skupinka uřícených reportérů se zběsilým úprkem v parnu dusného žáru soptícího slunce snaží dohnat chodce. Nedbají potu řinoucího se prudkými proudy z ústí zbytnělých žlaz jejich ochlupených těl, středobodem jejich zájmu je totiž jen jedno - položit chodci otázku. Učinit ho součástí kolotoče dotazů a břeskných odpovědí. Zeptat se ho na OTÁZKU, jež visí odpradávna ve vzduchu ... otázku sic malichernou, ale přec tak prekérní, že se z ní zúží dech a průměr nohavic i nejtvrdším lamželezům. Chcete vědět, jak zní ten dotaz, který by i Děda Vševěda stál nejmíň šest podrbání brady? Stáhněte si náš film a uzříte pravdu.

Příběh:

Zhutnělý obsah vsoukaný do několika málo minut ryzí filmařské inspirace, z něhož přímo tryská opojný opar autentična lidských osudů a prožitků, snad nemožno blíže charakterizovat.

Jak se natáčelo:

Při natáčení jsme sáhli až na dno. Dostali jsme se do sfér, které snad raději měly zůstat plytkým filmařům navždy zapovězeny. K účinkování ve snímku jsme přiměli i osoby, u nichž jsme si nebyli jistí ničím od prostého pohlavního zařazení po míru ofenzivní psychopatie. Přesto nakonec nikdo neprotestoval proti tomu, aby se jeho tvář stala díky našemu dílu veřejně známou...možná i proto, že jsme se nikoho na nic takového neptali..


    Základní info

  • hrane
  • Žánr díla: Reportáž
  • Délka: 3 minuty
  • Kdy vzniklo: 2005
  • Kde vzniklo: České Budějovice
  • Stav: Dokončeno